Bezpłatne szkolenie dla członków SES

Sz. P.
Zapraszamy Państwa na 5,5 godzinne szkolenie online dla audytorów wiodących programu WHO ”Higiena rąk to bezpieczna opieka” (najbliższy termin szkolenia 16/09/24)

„Higiena rąk to bezpieczna opieka” opiera się na programie WHO wdrażanym na całym świecie od 2009 roku. Jednym z elementów tej strategii jest przeprowadzanie audytów obserwacyjnych w placówkach medycznych przez audytorów wiodących.
W trakcie badań prowadzonych w Australii po wdrożeniu tej strategii stwierdzono, że 10% wzrost przestrzegania higieny rąk związany był z 15% zmniejszeniem szpitalnych zakażeń krwi wywołanych przez MSSA. Szkolenie skierowane jest do wszystkich pracowników medycznych chcący uzyskać tytuł audytowa wiodącego i przeprowadzać audyty obserwacyjne przestrzegania higieny rąk (program szkolenia w załączeniu).
Dla członków Stowarzyszenia Epidemiologii Szpitalnej szkolenie jest bezpłatne (dotyczy członków, którzy uiścili składkę członkowską za rok 2024)

Dlaczego to szkolenie jest unikatowe:
Szkolenie zostało opracowane na ponad 15 letnim doświadczeniu we wdrażaniu strategii WHO i materiałach szkoleniowych z takich krajów jak: Irlandia, Wielka Brytania, Australia i Szwajcaria
Uczestnicy otrzymują materiały pomagające przygotować się do szkolenia
Połączenie wiedzy teoretycznej i dużej ilości ćwiczeń praktycznych
Szkolenie zakończone jest egzaminem zgodnym z wymaganiami WHO dla audytorów wiodących
Uczestnicy szkolenia otrzymują po pozytywnym zaliczeniu egzaminu certyfikat dla audytora wiodącego.

Prowadzący szkolenie: Aleksandra Mączyńska
Kontakt: kontakt@ses.edu.pl